Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

Bu sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. LTA INVESTMENT® uluslararası bir gayrimenkul şirketi olan LTA iNŞAAT YATIRIM TİC. A.Ş  'nin tescilli markasıdır. lta.com.tr LTA iNŞAAT YATIRIM TİC. A.Ş tarafından yönetilmektedir. Bu sayfada LTA INVESTMENT’in yasal uyarı ve sorumluluk reddini bulabilirsiniz.

LTA INVESTMENT’in Web Site İçeriği

lta.com.tr ‘nin içeriği satılık emlaklar, emlakların içeriği, fiyatları, fotoğrafları, müşteri görüş videoları ve metinleri, emlak satın alma konusunda makale ve emlak sektörü hakkında haberlerden oluşmaktadır.

Web Site Kullanıcılarına Uyarılar

• Web sitemizde yayınlanan bilgiler her ne kadar iyi niyet ön planda tutularak hazırlanmışsa dahi; satıcının fikir değiştirmesinden, fiyat güncellemesinden, yazım hatasından veya 3. şahıslar / kurumlar tarafından yanlış bilgilendirmeden dolayı ilan edilen bilgilerde farklılıklar olabilir. Websitemizde yayınlanan bilgiler hiç bir kontratta satışı bağlayıcı bir söz değildir.

• İlan edilen emlak fiyatları satıcının ilan ettiği fiyatlar olup, gerçekleşen satış bedelini ifade etmemektedir. Satıcı, uygun bulduğu fiyattan satmakta özgürdür. Yazılı bir kontrat yoksa, LTA INVESTMENT’i bilgilendirmeden fiyat değiştirme hakkını saklı tutar.

• Emlak ilanlarımızda girilen emlak bilgileri hiç bir satış kontratını bağlayıcı olamaz. Emlak sahibinden satış şartları arasına bizim sitemizde yazılı olan bilgiyi teyit ettiriniz ve emlak sahibinden yazılı taahhüt alınız. Emlak sahibinin sözünü tutmamasından firmamız sorumlu değildir.

Sitemizde yer alan emlağın size ait olduğu ve bilginiz olmadan satıldığını düşünüyorsanız, lütfen iletişim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin.

Yasal Uyarı ve Sorumluluk Reddi

LTA INVESTMENT, web sitesinde yer alan bilgilerin doğru, güncel ve eksiksiz olması için çaba gösterir. Ancak, sitede yer alan bilgiler zaman içinde güncelliğini yitirebilir. LTA INVESTMENT, bu web sitesinde yer alan bilgilerin doğru, güncel veya eksiksiz olduğunu taahhüt ve garanti etmez.

LTA INVESTMENT, önceden bildirerek veya bildirmeksizin içeriği kısmen veya tamamen değiştirme, silme veya geçici olarak kaldırma hakkını saklı tutar. Bu nedenle, yanlış kullanım veya teknik hatalardan kaynaklanan veya genel olarak yayınlanan bilgilerin kullanımıyla ilgili olan herhangi bir hasar veya kayıp için sorumluluk kabul etmez.

Virüs Sorumluluk Reddi

Web sitesini virüslerden korumak için tüm önlemleri alıyoruz ancak web sayfalarından erişilebilecek herhangi bir bilgi, yazılım veya diğer materyallerin, virüs, solucan (worm), Truva atı (Trojen) veya diğer zararlı bileşenlerden arınmış olduğunu beyan ve garanti etmemekteyiz.

LTA INVESTMENT, doğrudan lta.com.tr ya da bağlantılı herhangi bir üçüncü taraf siteler tarafından ortaya çıkabilecek tesadüfi veya sonuçsal zararlardan sorumlu değildir.

Web sitesine, içeriğine ve temel yazılıma veya ilgili yazılıma erişmeden önce virüslere karşı gerekli tüm önlemleri almalısınız.

Dış Bağlantılar ile İlgili Bilgiler

LTA INVESTMENT, tarayıcılar, işletim sistemleri ve güvenlik sitelerine karşı siteyi daha da geliştirmek için istatistik bilgileri günlüğe kaydeder. Bu bilgiler üçüncü taraflara dağıtılmamaktadır. E-posta yoluyla toplanan tüm bilgiler kesinlikle gizli tutulacak ve başka hiçbir taraf ile satılmayacak veya paylaşılmayacaktır.

Ancak, web sitemiz üçüncü taraflara ait web sitelerinin bağlantılarını içermektedir. Bu bağlantıları kullanırsanız sitemizden ayrılırsınız. Bu linkler sadece bilgi ve kolaylık için sağlamak için verilmiştir ve bağlantılı web sitelerinin sorumluluğu sadece kendilerine aittir. LTA INVESTMENT, bağlantılı herhangi bir web sitesinin içeriğini kontrol etmemekte ve içeriği hakkında sorumluluk kabul etmemektedir. Harici bir web sitesine eriştiğinizde, LTA INVESTMENT'in içeriği üzerinde herhangi bir kontrolü olmadığını unutmayın.

Telif Hakkı

lta.com.tr ve tüm içerik, ticari marka, hizmet, logolar, fotoğraflar, tasarımlar, grafikler ve yazılım, LTA İNŞAAT YATIRIM TİC. A.Ş lisansı ve yan veya bağlı kuruluşları tarafından korunmakta, kontrol edilmekte ve lisanslanmaktadır.

Kullanıcı sitenin içeriğini dikkatli, doğru ve yasal bir şekilde kullanmak ve bu uyarılara dikkat etmekle yükümlüdür;

• Herhangi bir amaçla LTA INVESTMENT web sitesindeki içeriğin veya içerik bölümlerinin kullanımı yasaktır.
• LTA INVESTMENT’a ait markanın ve diğer logoların kullanımı yazılı izin alınmadan yapılması kesinlikle yasaktır.
• Bu siteden herhangi bir bilgiyi veya materyali kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayınlayamaz, yükleyemez, gönderemez, iletemez veya dağıtamazsınız.
• Açık yazılı iznimiz dışında, içeriği dağıtamaz veya ticari olarak istismar edemezsiniz. Bunu başka bir web sitesinde veya başka bir elektronik ortama iletemez veya saklayamazsınız.

Herhangi bir biçimde içeriğin bir kısmının veya tümünün yeniden dağıtımı veya çoğaltılması aşağıdaki bilgiler dışında yasaktır:

• Yalnızca ticari olmayan kişisel kullanımınız için kopya edilmesine izin verilir.
• Ancak web sitesini materyalin kaynağı olarak kabul ederseniz, içeriği kişisel kullanımlarınız için üçüncü şahıslara kopyalayabilirsiniz.

Bu web sitesinde yer alan  LTA INVESTMENT 'in bilgilerinin kullanılması, bilgimizin kaynağını belirtmeniz ve aşağıdakilere başvurmanız halinde yapılabilir:

LTA INVESTMENT © 2018 - 2023 – Her hakkı saklıdır. Sitede yer alan bilgilerin çoğaltılması, başka bir lisana çevrilmesi, saklanması veya işleme tutulması da dahil, LTA İNŞAAT YATIRIM TİC. AŞ.'nin önceden yazılı iznine tabidir.

Tebligat Adresi

lta.com.tr adresinin ve LTA INVESTMENT’in diğer dillerdeki etki alanlarının tebligat adresi aşağıdaki gibidir;

Adres: Gürsu mh. Atatürk Bulvarı MSK Köseoğlu İş Merk. No:227. İç Kapı No:31 Konyaaltı Antalya
Ofis telefon: 0 242 229 98 08
E-posta: info@lta.com

Bu adres bilgisinden başka adreslere yapılan bildirimler dikkate alınmamaktadır.

Web sitemizde sizi rahatsız eden bir içerik olduğuna inanıyorsanız, lütfen iletişim formumuzu veya yukarıdaki bilgileri kullanarak bizimle iletişime geçin.

Güncellenme Tarihi: 10.03.2023