Diğer Servisler

Diğer Servisler

Ajansımızın diğer servisler, havaalanında toplantı ve selamlama ile başlayarak, ailenizle daha fazla vakit geçirmenizi ve birçok organizasyon detayları hakkında endişelenmeden yurtdışında gayrimenkul satın almanızı sağlayacaktır. Ayrıca, müşterilerimize sunabileceğimiz hizmetler listesinde hiç bir kısıtlama yaşamadık. En önemli şeybizim için ilk önceliğimiz, çalıştığımız müşterilerin memnuniyetidir.

DİĞER SERVİSLER SİZE SUNUYORUZ

Böylece size aşağıdaki listeden hizmetler sunabiliriz:

 1. Havaalanına Transfer ve havaalanında toplantı
 2. Araba Kiralama ve / veya satın alma konusunda yardım
 3. Muhasebe ve vergi ödemeleri (yerleşim ve vergi formları)*
 4. İnşaat sonrası ilk temizlik (İnşaat kirleri)
 5. Çeviri hizmetleri
 6. Türkçe dil kursları
 7. Bir şirketin açılışında yardım
 8. İstanbul ve Türkiye’nin diğer şehirlerine turistik geziler ve turlar organizasyonu.
 9. Turizm sağlık. Türkiye son 16 yılda sağlık hizmetlerinde en çok yatırım yapmıştır.
 10. Eğlence organizasyonu
 11. Bina ve binaların bakım ve onarımı
 12. Klimaların bakımı ve temizliği (yıllık)
 13. Son olarak iç dekor-daha da geliştirmede yardımcı olur.

* resmi ücretlerin ödenmesi Müşteri tarafından resmi faturalar için ödenir.

other services

Bunun yanı sıra biz her zaman müşterilerimize gayrimenkul nesneleri bir tur teklif çünkü önerilen projeler ile daha iyi görsel tanıdık. En dikkat çekici biz her zaman yasal netlik için bizim özelliklerini kontrol edin. Kamu kurumlarında ilgilendiğiniz mülkün kapsamlı bir kontrolünü düzenliyoruz. Çünkü sadece yıllar boyunca kendilerini kanıtlamış güvenilir geliştiricilerle çalışıyoruz.

Bu nedenle Emlak Ajansı LTA gayrimenkul ve yatırım ile işbirliği, işlem ile ilgili tüm konularda size bildirecektir yetkili deneyimli profesyonellerden yüksek kaliteli hizmet almak için garanti edilir. Bu nedenle uzmanlarımız, her müşteriye bireysel bir yaklaşım temelinde gayrimenkulün seçiminde ve tasarımında tüm isteklerinizi ve taleplerinizi dikkate alacaktır. Aksine, diğer birçok emlak acentelerinin aksine, müşterilerimize sadece nesnelerini değil, aynı zamanda ortaklarımızın önerilerini de sunuyoruz. Aynı zamanda, size diğer servisler sunduğumuz ana hedefimiz memnuniyetinizdir. Dolayısıyla, şimdi bizi arayın ve kendiniz görün.