Satış Sonrası Servisi

Satış Sonrası Servisi

Bizim satış sonrası servisi kiralama ve satış hizmetleri, sigorta hizmetleri ve kamu hizmetleri bağlantısı içerir.

KİRALAMA VE SATIŞ HİZMETLERİ

Her şeyden önce işimiz güvenilir bir kiracı bulmanıza yardımcı olmaktır. Hem de biz kira yönetimi üzerinde çalışıyoruz. Ayrıca size kira içeriği konusunda tavsiyelerde bulunmaktayız.

Mülkünüzü satmaya karar verirseniz, bizim rolümüz potansiyel alıcılara gayrimenkul reklam ve pazarlama oluşturmak olacaktır. En iyi satış fiyatı üzerinden gerekli tavsiyeyi verecektir. Kira sözleşmesi yapılmasında yardımcı olmamız dışında.

SİGORTA SERVİSİ

LTA Real Estate and Investment mümkün olan en iyi kapsama ile en iyi sigorta direği almak yardımcı olmak için kararlıdır. Türkiye’de emlak sigortası yangın sel, deprem hırsızlık bir sigorta poliçesi ev sigortası sağlar. Biz genellikle sigorta durumlarının sınırlı kapsama sahip sigorta poliçeleri, sadece standart türleri sunuyoruz. Bu kapsama standart durumlarda ek olarak, içerecektir: yangın, fırtına, patlama, hırsızlık, grev, isyan, sivil huzursuzluk, sel, araç ve uçak, duman, fırtına, ağır kar, heyelan, şişme, yakıt sızıntıları doğrudan hasar, ev ortamına kazara hasar içeren kazalar.

Biz de DASK (Doğal Afet Sigortaları Kurumu) almak için yardımcı olur. Bu, depremlere karşı zorunlu bir sigorta poliçesidir. Bu politika tüm yardımcı programlar tarafından talep edilmektedir, onsuz Türkiye’de su ve elektrik için bir abonelik yayınlayamazsınız.
Türkiye’de sigortalamak için hemen hemen her şey, sağlık ve araba ve çeşitli mülkiyet.

aftersales services

SATIŞ SONRASI SERVİSİ – YARDIMCI PROGRAMLAR BAĞLANTISI

İhtiyacınız olan tek şey, tüm Yardımcı Programlar bağlantılarını tamamlamak için bize bir vekaletname sunmaktır. Türkiye’de bir mülk satın aldıktan sonra, yardımcı programları birbirine bağlamaya özen göstereceğiz. Onlar su, elektrik ve İnternet içerir ve biz hesaplamak ve en iyi ihtiyaçlarınıza uygun oranları seçmenize yardımcı olur. Sadece resmi faturalarda gerçek bağlantı maliyetlerini ödeyecek.

Buna ek olarak, satış sonrası servisi sayaçların tasarımında destek hizmetleri, bir banka hesabı, abonelikler, teknik pasaport, Tapu (mülkiyet belgesi) açılabilir.