Mobilya & Dekorasyon Çözümleri

Mobilya & Dekorasyon Çözümleri

Mobilya & Dekorasyon Çözümleri LTA gayrimenkul ve yatırım ev uzmanları için bireysel ihtiyaçları için özel olarak yaratacaktır. Firmamız farklı projelere sahiptir.

Tasarım ilkelerinin unsurlarını birleştirerek, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve arzularını karşılayan kaliteyi sağlayacağız. Fiziksel ve psikolojik olarak rahat ve göze hoş gelen şık iç mekanlar yapıyoruz.

interior design

EVİNİZ İÇİN MOBİLYA & DEKORASYON ÇÖZÜMLERİ

Biz odanızın iç oluşturma sürecinde bize rehberlik ana noktaları hakkında size anlatmak istiyorum:

  1. Biz dinlemek ve müşteri duymak edebiliyoruz. İstediğiniz stil, renk, malzeme iç alacak.
  2. Yeteneklerine güvenen seçenek sayısını sınırlamayın. Mobilya düzenlemesi için çeşitli planlama çözümleri veya seçenekler sunuyoruz. Ama herhangi birini seçmek gerekmez! Farklı sürümlerde en çok neyin sevildiğini belirlemek yeterlidir. Bundan sonra, mobilyaların son düzenini görüntüler ve tamamen sizinle tatmin olana kadar sonuçlandırırız. Biz bir seçenek sunarak çalışmak ve daha sonra ayarlamalar yapmak veya sürece tamamen iç gibi onları yeniden çizmek. Her durumda, bizim zaman ve çaba daha fazla alır bile, biz tamamen istediğiniz iç yapacaktır.
  3. Çok fazla maliyeti ne ve nasıl anlıyoruz.  Ve biz Müşteri tarafından belirtilen bütçe içinde çalışmak mümkün olduğunu söylemek mutluyuz. Burada belirli bir miktar, bütçenin seviyesi (“ekonomi”, “ortalama”, “yüksek”) veya birkaç üretici veya mağaza, memnun olduğunuz fiyatlar (aynı seviye/fiyat kategorisindeki proje ürünleri için kullanacağız) tartışılabilir.
  4. Sevgiyle yarattığımız her proje, kendinizden daha iyi diyebilirsiniz. Ve müşterilere aynı şekilde, anlayışla ve büyük saygı ile davranırız. Müşterilerimizin çoğu bizim arkadaş haline gelmiştir. Dürüst olduk.
  5. Başkomiserlerle ortak bir dil bulabilir, dinleyebilir ve duyabilir, bitirme ekibinin olanaklarını değerlendirebiliriz. İnşaatçılar bizi ve çalışma çizimlerimizi seviyorlar ve övüyorlar.

İÇ TASARIM AJANSI LTA UZMANLARI

Ekibimiz, projenin her odasında her adımın cazibesini ve bireyselliğini sağlayacaktır. Renkler, dokular ve şekiller ile uyum ve dengenin hoş bir kombinasyonunu yaratacağız. Bizim profesyonel beceri evinizde gösterilir edelim ve hayalinizdeki ev keyfine varacaksınız.

Küçük bir alanı ya da bütün bir ev ile çalışmak, çalışmak ve dinlenmek için mükemmel bir yer oluşturmanıza yardımcı olacaktır! Her ayrıntı ile temel öneri veya komple kat planları sağlayabilir. Biz sıhhi tesisat, mobilya, lambalar, kapılar, kaplama malzemeleri belirli modelleri seçin. Ve ayrıca eviniz için halı, iç dekorasyon ve diğer aksesuarların satın alınmasını sağlayabiliriz. Buna ek olarak, yatak takımları, mutfak eşyaları, örneğin yemekler ve evinizin düzenlemesini tamamlamak için ihtiyacınız olan her şeyin satın alınmasıyla ilgilenmekten mutluluk duyuyoruz.

Sıkı bir bütçe içinde olsanız bile, sizin için elimizden geleni yapacağız. Ne yapacağını anlamaya çalışıyorum, oda bitirme üzerinde çalışmaya başlayan, eviniz için tasarım çözümleri, profesyoneller LTA gayrimenkul ve yatırım güven.

Bir fikir yaratıyorsun … evini inşa edeceğiz! Firmamızdan iç tasarım-yeni evde yaratılabilecek en iyisi! Bizde mükemmel Mobilya & Dekorasyon Çözümleri!